Perşembe, 18 Ocak 2018

Ulaşım

mapDeğirmen Şelale Restaurant Tire'ye sadece 11 kilometre uzaklıkta yer almakta. Restoranımıza ulaşım seçeneklerini ve haritayı incelemek için lütfen buraya tıklayınız!

Yerinizi Ayırtın

rezerveTüm özel günlerinizde, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız Değirmen Şelale Restaurant doğru adres. Şimdiden yerinizi ayırtmak için rezervasyon formunu doldurunuz!

Ulaşım

ulasimDeğirmen Şelale Restaurant, İzmir'in Tire İlçesine sadece 11 km. uzaklıkta olan Akçaşehir Köyü'ndedir. Restoranımıza ulaşım seçeneklerini aşağıdan inceleyebilir, haritadan da yerleşkemizi görebilirsiniz.

Tire'den Ulaşım

Eğer Tire'de iseniz Değirmen Şelale Restaurant'a özel aracınızla yaklaşık 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Tire - Selçuk yoluna girdikten sonra yaklaşık 15 km. gidip, Akkuyu Mevkii'ndeki kavşaktan Akçaşehir Köyü tabelasını izlemeniz yeterli olacaktır.

 

İzmir'den Ulaşım

İzmir'den özel aracınızla, "İzmir - Aydın Otobanına" girin. Selçuk (Belevi) ayrımında otobandan çıkın ve Tire yönüne ilerleyin. Yaklaşık 20 km. sonra Akkuyu Mevkii'ndeki Akçaşehir Kavşağına ulaşacaksınız.

HARİTA


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Değirmen Şelale Restaurant

 

© 2012 - Değirmen Şelale Restaurant | Tüm hakları saklıdır.
Tasarım & Kodlama: Ercan ÇELİK