Perşembe, 18 Ocak 2018

Ulaşım

mapDeğirmen Şelale Restaurant Tire'ye sadece 11 kilometre uzaklıkta yer almakta. Restoranımıza ulaşım seçeneklerini ve haritayı incelemek için lütfen buraya tıklayınız!

Yerinizi Ayırtın

rezerveTüm özel günlerinizde, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız Değirmen Şelale Restaurant doğru adres. Şimdiden yerinizi ayırtmak için rezervasyon formunu doldurunuz!

Hakkımızda

İzmir'in güzel ilçesi Yeşil Tire'ye bağlı Akçaşehir Köyü'nde gizli bir cennet bahçesi. Değirmen Şelale Restaurant. Her mevsimin güzelliklerini tadabileceğiniz, doğayla iç içe nezih ve güzel bir mekan. Her türlü özel günlerinizde, davetlerinizde ve toplantılarınızda misafirlerinize cennetten bir köşe sunmak isterseniz Değirmen Şelale Restaurant sizin için en iyi mekan.

Değirmenci dedelerinden kalma ve değirmenlerin kurulu olduğu toplam 20 dönümlük arazi, yaklaşık 500 yıllık bir ceviz bahçesidir. Bu bahçede 5. 6. Kuşak olan Mehmet, Celal ve Muzaffer Adıbelli kardeşler, 1998 yılında burayı bir restorana çevirerek hizmet vermeye başladılar.

Değirmen Şelale Restaurant açık alanda 1000 kişi kapalı alanda ise 400 kişi kapasiteye sahiptir.

Restaurantımızın menüsünü oluşturan birbirinden özel lezzetlerin her birini kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz tamamen organik ürünlerden oluşmaktadır. Organik beslenmeye verdiği önemi menülerimize de yansıttığımız için Tire’de sağlıklı yaşamın sırrını bulabileceğiniz mekanlardan biri Değirmen Şelale Restaurant.

Tire’ye sadece 11 kilometre uzaklıkta olan restoranımız yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanları arasındadır. Gruplar için hazırladığımız alternatifli menülerimiz ile özel günlerinizde ve davetlerinizde, zengin çeşitlerimiz ve deneyimli personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

 

© 2012 - Değirmen Şelale Restaurant | Tüm hakları saklıdır.
Tasarım & Kodlama: Ercan ÇELİK